Darželio renginiai

Žiemos pramoga „Balta balta kur dairaisi“

Sausio 22 d., Pasvalio lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė paminėjo sniego dieną. Šią dieną kiekvienas raginamas praleisti aktyviai, žiemiškai, šventiškai – lauke.
Šventinė pramoga prasidėjo vaikų susitikimu su Kiškiais – Sveikuoliais. Jie prisistatė vaikams ir pakvietė į kiškių mankštelę. Pasimankštinę, visi drauge keliavo į „Ledo šalį“, tik norint ten nuvykti, reikėjo daug rungčių įveikti. Vaikai varžėsi taiklumo rungtyje, išbandė savo jėgas ir patyrė teigiamų emocijų žaisdami „sniego krepšinį“. Daug vikrumo reikėjo renkant krintančius stebuklingus kamuoliukus. Estafečių rungtyje vaikai vežė sniego senius, stengėsi, laikydamiesi taisyklių, aplenkti draugą, movė žiedus ant strypų. Smagiai rideno „ledo rutulį“ į vartus patirdami džiaugsmą, suteikdami daug emocijų draugams. Vaikai smagiai žingsniavo nykštukų ir milžinų žingsniais, darė sniego angelus, spalvino sniegą. Vieną užduotį keitė kita, kol buvo pasiekta „Ledo šalis“. Čia vaikai fotografavosi foto studijoje „Pas Besmegenį“ ir „Snaigių alėjoje“. Smagiausia buvo „kepti“ sniego tortą, jį puošti spalvotomis ledo figūrėlėmis ir dažyti įvairiaspalviais dažais. Visi drauge šokome apie tortą, pūtėme muilo burbulus.
Pajutę žiemos teikiamus malonumus, įraudusiais skruostukais išsiskirstėme į grupes. Vaikai suprato, kad žiemą lauke galima ne tik pramogauti, bet ir daug ko išmokti. Žaisdami vaikai jautė ne tik emocinį, fizinį pasitenkinimą, bet kartu įgijo žinių apie saugų elgesį gamtoje žiemą.

Pasvalio lopšelio-darželio „Eglutė“ vyresniosios ikimokyklinio ugdymo auklėtojos:
Algimanta Kašelionienė ir Živilė Baršauskienė

Nuotraukų albumas

Žiedelių grupės nuotraukų albumas

Paukštelių grupės nuotraukų albumas

Gandriukų grupės nuotraukų albumas

Skaityti 359 kartai Atnaujinta Šeštadienis, 10 Vasario 2018 13:29

Daugiausia skaitoma

Darželio kalendorius

Mūsų himnas

Dienos lekia, negrįžtamai bėga,

Skamba juokas kas dieną vaikų,

Augt sveikais – to mes mokom kiekvieną,

Metai tampa gražiu vainiku.

Pr. Žaliaskarė eglutė dabinas,

Ir vaikučiai sveikuoliais vadinas,

Čia jiems gera, jauku ir smagu,

Turim pavyzdžiu būt jiems puikiu.

Šeimininkai darželio juk esam,

Lekia dienos vaikystės šviesios.

Linkim savo mažyliams mes laimės

Ir sveikuoliais išlikt visados.

mes rušiuojame

2% parama darželiui