Darželio renginiai

„Derliaus šventė“

Visų grupių vaikai dalyvavo „Derliaus šventėje“, dainavo, šoko, žaidė muzikinius žaidimus - ratelius. Dailės galerijoje buvo eksponuojami piešiniai  „Atspaudai su vaisiais ir daržovėmis“ ir  „Rudens skulptūros" iš rudeninių gėrybių. Vaikai susitiko su „Dėde Derliumi", „Saule", „Kiškiu" ir „Tetule". Dėkojame tėveliams už išradingas ir originalias „Rudens skulptūras“, bei už spalvingas vaikų - daržovių aprangas.​
Renginio nuotraukų albumas.

 

2015-10-20 „Žiedelių“ grupės vaikučiai dalyvavo „Derliaus šventėje". Vaikai pasipuošė morkyčių karūnėlėmis, aktyviai dalyvavo šventėje: dainavo, šoko, virvę traukė, darė darbelius iš rudens gėrybių, piešė.
Žiedelių nuotraukų albumas.


Peledžiukų nuotraukų albumas.


„Kačiukų“ grupės vaikučiai dalyvavo „Derliaus šventėje“, dainavo, šoko, žaidė muzikinius žaidimus - ratelius. Dailės galerijoje eksponavo savo piešinukus „Atspaudai su vaisiais ir daržovėmis“. Šventės metu vaikai buvo užsidėję „Svogūno“ karūnėles ir apsirengę rūbelius, atitinkančius daržovės spalvą.
Kačiukų nuotraukų albumas.


Ežiukų nuotraukų albumas.


„Paukštelių“ grupės vaikai dalyvavo „Derliaus šventėje“.

Dėkui tėveliams už išradingas, originalias „Rudens skulptūras“ bei spalvingą „burokėlių“ aprangą rudeninėje lysvėje!
Auklėtoja Gražina
Paukštelių nuotraukų albumas.

 

„Kiškiukų“ grupės vaikai dalyvavo „Derliaus šventėje“. Vaikus grupėje aplankė Dėdė Rudenėlis, Saulutė, Teta ir Kiškutis.
Kiškiukų nuotraukų albumas.

 

Boružiukų nuotraukų albumas.

 

Vaikai susitiko su „Dėde Derliumi", „Saule", „Kiškiu" ir „Tetule". Kartu šoko ir linksminosi su visa darželio bendruomene.
Voveriukų nuotraukų albumas.

 

Drugelių nuotraukų albumas.

 

„Gandriukų" grupės vaikai dalyvavo renginyje „Derliaus šventė". Visi vaikai buvo „ropės" ir inscenizavo pasaką „Ropė". Šventėje šoko, dainavo, traukė virvę ir patyrė daug džiaugsmingų akimirkų. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už tokius įspūdingus meno kūrinius
Boružiukų nuotraukų albumas.

 

Rudenėlio šventėje dalyvavo ir „Eglutės" Mikoliškio skyriaus „Bitučių“ ir „Drugelių“ grupės vaikučiai bei jų auklėtojos. Taip pat, noriai prisidėjo ir tėveliai – pradžiugindami visus eksponatais iš vaisių ir daržovių. Darbeliais galėjome džiaugtis ne tik patalpoje, bet jais puošti ir visą darželio aplinką. Turėjome galimybę tėvelių ir auklėtojų sukurtomis kompozicijomis džiaugtis visą savaitę.
Mikoliškio skyriaus „Bitučių" ir „Drugelių" nuotraukų albumas.

Skaityti 1056 kartai Atnaujinta Antradienis, 17 Lapkritis 2015 19:18

Darželio kalendorius

Mūsų himnas

Dienos lekia, negrįžtamai bėga,

Skamba juokas kas dieną vaikų,

Augt sveikais – to mes mokom kiekvieną,

Metai tampa gražiu vainiku.

Pr. Žaliaskarė eglutė dabinas,

Ir vaikučiai sveikuoliais vadinas,

Čia jiems gera, jauku ir smagu,

Turim pavyzdžiu būt jiems puikiu.

Šeimininkai darželio juk esam,

Lekia dienos vaikystės šviesios.

Linkim savo mažyliams mes laimės

Ir sveikuoliais išlikt visados.

mes rušiuojame

2% parama darželiui